Dirty Rigger werksokken zijn extra stevige sokken die tot twee keer zo dik zijn als standaard sokken. Ze houden je voeten droog en fris tijdens lange werkdagen in bouw en industrie.
De Dirty Rigger werksokken gebruik je in werkschoenen of laarzen waar extra demping en ondersteuning gewenst is. De sokken zijn geschikt voor intensief gebruik in de bouw, logistiek en technische sectoren. Door de dubbele dikte en de verstevigde zones blijven ze comfortabel en slijtvast.
Belangrijkste kenmerken
Materiaal: 67% katoen, 25% polyester, 5% nylon en 3% elastaan;
Dikte: Tot twee keer zo dik als standaard sokken;
Comfort: Extra demping en ondersteuning voor langdurig dragen;
Versteviging: Verstevigde hiel en teen tegen slijtage;
Pasvorm: Elastische inzetstukken zorgen voor een goede aansluiting;
Duurzaamheid: Geschikt voor intensief gebruik in zware werkomstandigheden.
Dubbel zo dik voor extra comfort
Dirty Rigger werksokken zorgen voor maximale demping en ondersteuning bij zwaar gebruik. Door de versterkte zones en ademend materiaal zijn ze een comfortabele keuze voor dagelijks werk in de industrie, waarbij de voeten droog en fris blijven.
Voordelen
Extra dikke sokken voor langdurig draagcomfort;
Verstevigde hiel en teen voor langere levensduur;
Goede pasvorm door elastische inzetstukken;
Geschikt voor zware werkomstandigheden.
Dirty Rigger werksokken bieden comfort en stevigheid, zodat je voeten beter beschermd zijn tijdens lange werkdagen in professionele omgevingen.