De Nichiban NT1200 gaffa tape 50 mm x 25 m is een professionele gaffa tape voor intensieve toepassingen. Deze uitvoering wordt geleverd als doos met 30 rollen. De tape biedt een krachtige hechting, is netjes te verwijderen en laat zich zonder gereedschap met de hand afscheuren.
Een veelgebruikte keuze binnen de evenementen- en installatiebranche waar betrouwbaarheid voorop staat.
Deze gaffa tape gebruik je bij werkzaamheden waarbij een stevige en tijdelijke bevestiging nodig is. Geschikt voor podiumbouw, licht- en geluidsinstallaties en andere technische opstellingen. Bundel kabels overzichtelijk, werk randen strak af of voer snelle noodreparaties uit.
De tape hecht goed op schone en vetvrije ondergronden. Wees voorzichtig op poreuze of kwetsbare vloeren. Door de sterke kleeflaag kan bij het verwijderen beschadiging ontstaan. Gebruik daar indien nodig speciale markeringstape.
De NT1200 bestaat uit een stevig geweven textieldrager met een beschermende PE-laag. Hierdoor is de tape goed bestand tegen vocht, olie en slijtage. De natuurrubberen lijm zorgt voor een betrouwbare hechting en kan bij juist gebruik zonder lijmresten worden verwijderd.
Met een dikte van 80 µm biedt deze tape een goede balans tussen kracht en flexibiliteit. Ondanks de stevige structuur blijft hij soepel en is hij zowel in de lengte als in de breedte met de hand te scheuren.
De tape wordt geproduceerd in Japan en is te herkennen aan de bedrukte kern. Dit is het kenmerk van originele Nichiban-kwaliteit.
Werk je frequent met gaffa tape, dan biedt een doos met 30 rollen extra gemak. Je hebt direct voldoende voorraad beschikbaar, bestelt minder vaak bij en werkt steeds met dezelfde vertrouwde kwaliteit.
| MPN | 120502508-DS30 |
|---|---|
| Merk | Nichiban |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| EAN | 8785276712506 |
| Anti statisch | Nee |
| Breedte | 50 mm |
| High visibility | Nee |
| Kleur | wit |
| Lengte van de rol | 25 meter |
| Scheurbaar met de hand | Ja |
| Tape serie | Nichiban NT 1200 |
| Verpakkingseenheid | 30 stuks |