De Nichiban NT1200 gaffa tape is een professionele textieltape voor intensief gebruik. Deze uitvoering wordt geleverd als volle doos met 18 rollen van 50 mm x 50 m. De tape combineert zeer hoge kleefkracht met schoon verwijderbaar gebruik. Geschikt voor tijdelijke toepassingen tot enkele maanden.
De tape is met de hand afscheurbaar in lengte en breedte. De PE-coating maakt de tape water- en oliebestendig. Betrouwbaar in veeleisende werkomgevingen.
Gebruik deze gaffa tape in professionele omgevingen waar betrouwbaarheid telt. Geschikt voor events, AV-installaties, werkplaatsen en tijdelijke technische installaties. Ideaal voor kabelmanagement, afwerking en tijdelijke markeringen.
De tape hecht op vrijwel alle vetvrije ondergronden. Wees terughoudend bij poreuze vloeren. Door de hoge kleefkracht kan beschadiging optreden bij verwijderen.
De Nichiban NT1200 is gemaakt van hoogwaardig linnen met een PE-coating. Dit zorgt voor een sterke, slijtvaste tape die bestand is tegen water en olie. De natuurrubberen lijmlaag biedt krachtige hechting zonder lijmresten bij correct gebruik.
De tape is geproduceerd in Japan en herkenbaar aan de bedrukte Nichiban-kern. Dit garandeert de originele kwaliteit.
Zeer hoge kleefkracht;
Natuurrubberen lijmlaag, schoon verwijderbaar;
PE-gecoate textieldrager;
Water- en oliebestendig;
Hand afscheurbaar in lengte en breedte;
Meshwaarde: 80 µm;
Kleur: zwart (RAL 9005);
Rolmaat: 50 mm x 50 m;
Verpakking: doos met 18 rollen.
| MPN | 120505009 DS18 |
|---|---|
| Merk | Nichiban |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| EAN | 8785276712377 |
| Anti statisch | Nee |
| Breedte | 50 mm |
| High visibility | Nee |
| Kleur | zwart |
| Lengte van de rol | 50 meter |
| Scheurbaar met de hand | Ja |
| Tape serie | Nichiban NT 1200 |
| Verpakkingseenheid | 18 stuks |