De Nichiban gaffa tape 50 mm x 50 m zwart is sterke textieltape voor professioneel gebruik. Deze pallet met 180 rollen is interessant voor bedrijven die dagelijks tape inzetten en altijd voldoende voorraad willen hebben. Je koopt efficiënt in. Je grijpt minder snel mis. En je werkt met constante kwaliteit.
De tape hecht krachtig op veel vetvrije ondergronden en is prettig te verwerken. Dat maakt hem geschikt voor uiteenlopende werkzaamheden in techniek, logistiek, onderhoud en werkplaats.
Gebruik deze Nichiban gaffa tape voor professionele werkzaamheden waar betrouwbaarheid telt. Zet kabels en bundels netjes vast. Werk randen tijdelijk af. Voer snelle reparaties uit. Gebruik de tape voor tijdelijke markeringen en technische toepassingen op vetvrije ondergronden.
Let op:
Wees voorzichtig op poreuze vloeren. Door de hoge kleefkracht kan schade ontstaan bij verwijderen. Kies daar liever een vloermarkeringstape.
De Nichiban NT1200 is gemaakt van hoogwaardig linnen met een PE-coating. Dat maakt de tape slijtvast, waterbestendig en oliebestendig. De lijmlaag van natuurrubber zorgt voor sterke hechting en een nette verwerking.
Ondanks de stevige kwaliteit blijft de tape soepel en makkelijk met de hand af te scheuren. Je scheurt hem in de lengte en in de breedte. Dat werkt snel en praktisch op de werkvloer.
De tape wordt geproduceerd in Japan en is te herkennen aan de originele bedrukte Nichiban-kern. Daarmee kies je voor originele Nichiban-kwaliteit.
Deze pallet is een slimme keuze als je dagelijks tape gebruikt in je bedrijf. Je houdt eenvoudig voldoende voorraad aan. Je beperkt losse nabestellingen. En je kiest voor een betrouwbare tape met constante kwaliteit.
| MPN | 120505009-P180 |
|---|---|
| Merk | Nichiban |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| EAN | 8785276712704 |
| Anti statisch | Nee |
| Breedte | 5 cm |
| High visibility | Nee |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 50 m |
| Lengte van de rol | 50 meter |
| Scheurbaar met de hand | Ja |
| Tape serie | Nichiban NT 1200 |